N A S Z E  F I L A R Y

Szkoła przyjazna uczniom
Zindywidualizowane nauczanie, kameralne klasy, nauczyciele z pasją

Umiejętności spoleczne
Empatia, uważność, kreatywność, dobre przywództwo

Dobre wychowanie
Szacunek, odpowiedzialność, savoir-vivre

Profil Językowy
Zajęcia po polsku i po ANGIELSKU, w tym z native speaker. Dodatkowo HISZPAŃSKI

Zabawa, radość, praca w grupie

Zajęcia dodatkowe
Karate, kung-fu, akademia odkrywcy, taniec, szachy, muzykowanie artystyczne, kreatywne

Zapraszamy do kameralnej szkoły podstawowej o zdecydowanym językowym profilu, położonej w samym centrum Żywca.

Naszą misją jest wykształcenie świadomego, otwartego, wrażliwego i dobrze wychowanego człowieka władającego biegle językami obcymi.

Stawiamy na spersonalizowaną edukację, wiemy, że każde z dzieci ma swoje mocne strony, a zadaniem naszej szkoły jest ich odkrycie, stworzenie przestrzeni, w której te talenty mogą rozkwitać.

Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne zainteresowania i potrzeby dzieci. Naszym celem jest poszerzanie horyzontów uczniów, wpojenie zdolności kreatywnego myślenia, nauka poprzez doświadczenie i działanie. Zdobycie nie tylko rzetelnej wiedzy, ale i konkretnych umiejętności.

Poza realizacją obowiązującej podstawy programowej w języku polskim wdrażamy autorski program nauczania wybranych zagadnień po angielsku, a dodatkowe zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie, z języka hiszpańskiego dwa razy w tygodniu.

Nie mniej ważny jest dla nas program wychowawczy, oparty na modelu ścisłej współpracy rodziców ze szkołą, takie wzajemne wsparcie pozwala na ukierunkowanie dziecka nie tylko na dobrego fachowca ale i na dobrego człowieka.

Cervantes

Lata wczesnego dzieciństwa to najlepszy okres do rozwijania zdolności językowych dziecka. Małe dzieci uczą się nowych słów w niesłychanie szybkim tempie, niemalże automatycznie przyswajają struktury gramatyczne i w naturalny sposób stosują nowo poznane słowa i zasady w nowych sytuacjach.